Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra Μαδρίτη απέχει περίπου 2 χλμ. από την Πλάθα δε Σάντα Άνα και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Ισπανίας. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 4 χλμ. από σταθμό τρένου Atocha και 400 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Estadio Vallehermoso.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Μουσείο ντελ Πράδο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Gran Vía απέχει περίπου 2,1 χλμ. από το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra. Ο σταθμός του μετρό Islas Filipinas βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra Μαδρίτη
Classy - Ferga Suites
Τιμή μόνο για κινητά

Classy - Ferga Suites

421 μ από το κατάλυμα
USD 118 USD 106
ανά νύχτα
Deluxe XVI - Ferga Suites
Τιμή μόνο για κινητά

Deluxe XVI - Ferga Suites

421 μ από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
Luxury V - Ferga Suites
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury V - Ferga Suites

421 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    2,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra περιλαμβάνουν Πάρκο Μπουέν Ρετίρο, Πλατεία της Κυβέλης καθώς και Μουσείο Σορόγια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra;
      Η τιμή κράτησης στο το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra θα είναι 95€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra περιλαμβάνουν Cafeteria Villacastin και Alcaravea και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    2,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Jm11B Apartamento Chamberi Ac Wifi Fibra Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο